Lista sędziów PDF Drukuj artykuł

 

  SĘDZIOWIE  SĄDU  OKRĘGOWEGO  W  OLSZTYNIE 

 
I Wydział Cywilny

Juliusz CIEJEK – Przewodniczący Wydziału
Bożena CHARUKIEWICZ  -  1/4 etatu – Kierownik Sekcji
Przemysław JAGOSZ
Rafał KUBICKI
Ewa OKNIŃSKA
Olga RYBUS
Wojciech  WACŁAW – Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 II Wydział Karny

Adam BARCZAK - Przewodniczący Wydziału
Olgierd DĄBROWSKI – ŻEGALSKI - Wiceprezes sądu, Rzecznik prasowy
Beata FARALISZ – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
Bartłomiej GADECKI– Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Iwona LITWIŃSKA-PALACZ 
Dorota SCOTT-SIENKIEL - SSR delegowany do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowego (od 01.02.2021 do 31.07.2021)
Krystyna SZCZECHOWICZ
Agnieszka ŚMIECIŃSKA – Kierownik Sekcji

III Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Wacław BRYŻYS
Marek JASZCZAK – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Cecylia KOTFICAPrezes Sądu Rejonowego w Nidzicy
Piotr MĄDRY
Leszek MOTYKAPrzewodniczący Wydziału

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Rafał JERKA
Tomasz KOSAKOWSKI
Beata KUROWSKA
Beata ŁOŻYŃSKA-MOTYKA - Przewodniczący Wydziału
Tomasz MADEJ
Dorota RADASZKIEWICZ - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

V Wydział Gospodarczy

Zbigniew CHMIELEWSKI
Wiesław KASPRZYK - Przewodniczący Wydziału
Iwona NOWAK
Maciej RZEWUSKI - SSR delegowany do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowego (od 15.02.2021 na czas nieokreślony)
Małgorzata TOMKIEWICZ

VI Wydział Cywilny Rodzinny

Marta BANAŚ-GRABEK - Prezes Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim
Jolanta BIERNAT-KALINOWSKA - Przewodniczący Wydziału, Koordynator do spraw mediacji
Lech DŁUSKI – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Adam JAROCZYŃSKI
Hanna NIEWIADOMSKA
Grzegorz OLEJARCZYK - SSR delegowany do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowego (od 1.09.2020 do 31.08.2021)
Arkadiusz ROKICKI - SSR delegowany do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowego (od 1.09.2020 do 31.08.2021)

VII Wydział Karny Odwoławczy

Magdalena CHUDY
Dariusz FIRKOWSKI - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Dorota LUTOSTAŃSKA
Karol RADASZKIEWICZ
Leszek WOJGIENICA
Piotr ZBIERZCHOWSKI - Przewodniczący Wydziału

VIII Wydział Wizytacyjny

Ewa DOBRZYŃSKA-MURAWKA - Sędzia wizytator
Anna GÓRCZYŃSKA - Sędzia wizytator
Beata GRZYBEK - Sędzia wizytator, Koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych
Danuta HRYNIEWICZ - Prezes Sądu, Przewodniczący Wydziału
Zofia RUTKOWSKA - Sędzia wizytator
Beata URBAŃSKA-WOIKE – Sędzia wizytator

IX Wydział Cywilny Odwoławczy

Jacek BARCZEWSKI - Koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych
Bożena CHARUKIEWICZ  -  3/4 etatu
Dorota CIEJEK - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Aneta DAWIDZIUK
Krystyna SKIEPKO 
Arkadiusz ZIARKO - Pełnomocnik ds wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych, sędzia delegowany do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie (od 01.04.2021 do dnia 30.09.2021)
Agnieszka ŻEGARSKA –  Przewodniczący Wydziału


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.