Strona główna
Lista sędziów PDF Drukuj artykuł

  

 SĘDZIOWIE  SĄDU  OKRĘGOWEGO  W  OLSZTYNIE 

 
I Wydział Cywilny

Juliusz CIEJEK – Przewodniczący Wydziału
Bożena CHARUKIEWICZ  -  1/4 etatu – Kierownik Sekcji
Przemysław  JAGOSZ
Rafał KUBICKI
Ewa OKNIŃSKA
Olga RYBUS
Wojciech  WACŁAW – Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 II Wydział Karny

Adam BARCZAK - Przewodniczący Wydziału
Wacław BRYŻYS – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Olgierd DĄBROWSKI – ŻEGALSKI - Wiceprezes sądu, Rzecznik prasowy
Beata FARALISZ – Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
Andrzej KAMIŃSKI
Iwona LITWIŃSKA-PALACZ 
Krystyna SZCZECHOWICZ
Agnieszka ŚMIECIŃSKA – Kierownik Sekcji

III Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Marek JASZCZAK – Sędzia wizytator
Cecylia KOTFICA – Prezes Sądu Rejonowego w Nidzicy
Piotr MĄDRY
Leszek MOTYKA – Przewodniczący Wydziału
Grzegorz WARACHOWSKI – Zastępca Przewodniczącego Wydziału

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Rafał JERKA
Beata KUROWSKA
Beata ŁOŻYŃSKA-MOTYKA - Przewodniczący Wydziału
Tomasz MADEJ
Dorota RADASZKIEWICZ - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

V Wydział Gospodarczy

Wiesław KASPRZYK - Przewodniczący Wydziału
Joanna BURY - SSR delegowana do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowego (od 12.02.2018 do 11.08.2019)
Maciej RZEWUSKI - SSR delegowany do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowego (od 15.02.2019 do 14.08.2019)
Małgorzata TOMKIEWICZ

VI Wydział Cywilny Rodzinny

Jolanta BIERNAT-KALINOWSKA - Koordynator do spraw mediacji
Lech DŁUSKI – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Hanna NIEWIADOMSKA
Waldemar PAŁKA - Przewodniczący Wydziału
Jolanta PIÓRKOWSKA
Andrzej HINZ - SSR delegowany do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowgo (od 01.11.2018 do 31.10.2019)

VII Wydział Karny Odwoławczy

Remigiusz CHMIELEWSKI
Magdalena CHUDY
Dariusz FIRKOWSKI
Anna GÓRCZYŃSKA – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
Dorota LUTOSTAŃSKA
Karol RADASZKIEWICZ
Leszek WOJGIENICA
Piotr ZBIERZCHOWSKI

VIII Wydział Wizytacyjny

Ewa DOBRZYŃSKA-MURAWKA – Sędzia wizytator
Beata GRZYBEK - Sędzia wizytator, Koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych
Danuta HRYNIEWICZ - Prezes Sądu, Przewodniczący Wydziału
Zofia RUTKOWSKA - Sędzia wizytator
Beata URBAŃSKA-WOIKE – Sędzia wizytator
Andrzej ŻURAWSKI – Sędzia wizytator

IX Wydział Cywilny Odwoławczy

Jacek BARCZEWSKI - Koordynator do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych
Bożena CHARUKIEWICZ  -  3/4 etatu
Dorota CIEJEK
Joanna DĄBROWSKA-ŻEGALSKA - SSR delegowana do pełnienia czynności sędziego sądu okręgowgo (od 01.02.2019 do 31.07.2019)
Krystyna SKIEPKO 
Mirosław WIECZORKIEWICZ – Przewodniczący Wydziału
Agnieszka ŻEGARSKA – Zastępca Przewodniczącego Wydziału, Rzecznik prasowy


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.